bosch_1600a02ne7
bosch_1600a02ne7
bosch_1600a02ne7
bosch_1600a02ne7
BOSCH 1600A02NE7 VDE universele draadstriptang 160 mm
Productomschrijving
  • Geïsoleerd, eenvoudig, praktisch - Bosch Professional VDE draadstriptang - 160 mm
  • Getest tot max. 10.000 volt en VDE-gecertificeerd tot max. 1000 volt conform DIN EN/IEC 60900
  • Praktisch en veelzijdig met eenvoudige, traploze instelling naar draaddiameters van max. 10 mm
  • Duurzaam en robuust gereedschap van chroom-vanadiumstaal
Belangrijkste kenmerken
  • Machine getest tot 1000 volt
  • Machine gecertificeerd volgens DIN EN/IEC 60900
  • Ø 10 mm
  • Helpt te voorkomen dat de gebruiker een elektrische schok krijgt
  • VDE en GS
Toepassingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Voor min. kabelsectie: 0 mm²
  • Met krimpfunctie: Nee
  • Voor max. kabelsectie: 10 mm²
  • VDE gekeurd: Ja
  • Instelwijze: Manueel
  • Lengte: 160 mm
  • Met knipfunctie: Nee
  • Met automatische stripfunctie: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 4053423246865
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 1600A02NE7
Voor min. kabelsectie
0 mm²
Met krimpfunctie
Nee
Voor max. kabelsectie
10 mm²
Vde gekeurd
Ja
Instelwijze
Manueel
Lengte
160 mm